"Burak Yılmaz daha fazlasını atacak"

Galatasaray'ın yeni transferi Nordin Ambrabat, Galatasaray'a gelerek hayallerinden bir tanesini gerçekleştirdiğini belirterek, "Çok mutluyum. Ben de performansımla Galatasaray'ı mutlu etmek istiyorum. Kişisel anlamda bir hedef belirlemiyorum. Benim hedefim takımımın hedefine endekslidir. Burak Yılmaz fantastik bir oyuncu. Ona vereceğim paslarla geçen sezon attığı golden daha fazlasını atacağına inanıyorum" dedi.

Radyospor'a konuşan Amrabat, "Evet gerçekten transferim çok zor oldu; ama çok mutluyum. Transfer gerçekleşemisini sağlayan herkese tek tek teşekkür etmem gerekiyor. Kayserispor Başkanı'na, Süleyman Hurma'ya, teknik direktörümüz Şota Arvaladze'ye, Tüm Galatasaray camiasına beni bu kadar kararlı biçimde transfer etmek istedikleri için" diye konuştu.

FATİH TERİM'İN BENDEN BEKLENTİLERİNİ BİLİYORUM
2012 Londra Olimpiyat Oyunları için İskoçya'da olan Ambarabat, "Şu anda İskoçya'dayım. Fas Milli Takımı'yla Glaskow'dayız. Teknik direktörümüz Fatih Terim'le konuşma şansımız olmadı. Ama teknik direktörümün benden beklentilerinin çok yüksek olduğunun farkındayım. Kendimi buna göre motive ediyorum. Hiç kimse merak etmesin, Galatasaray'ın bana verdiği değerin karşılığını performansımla fazlasıyla vereceğim" dedi.

3 HAFTA SONRA TAKIMA KATILIYORUM
Nordin, "Galatasaray'da oynayacağım ilk maçı iple çekiyorum. 3 hafta sonra takımla çalışmalara başlayacağım. Galatasaray'da başarılı olmak için elimden gelenin en iyisini yapacağım" şeklinde konuştu.

OLİMPİYATLARDA EN İYİSİNİ YAPACAĞIZ
Başarılı orta saha oyuncusu, "Fas Milli Takımı olarak Londra Olimpiyat Oyunları'nda elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Müslüman bir ülkeyiz. Ramazan ayındayız. Allah'ın yardımıyla Fas Milli Takımı'nı çok iyi temsil edeceğiz. Öncelikli hedefimiz ikinci tura çıkabilmek. En iyisini yapacağız" dedi.

ARENA'NIN BÜYÜLEYİCİ ORTAMI
Nordin, "Galatasaray'ın fantastik bir taraftarı var. Türk Telekon Arena çok etkileyici bir ortam. Kayserispor'dayken buradaki atmosferi direkt olarak yaşadım. Gerçekten inanılmadı. Artık Galatasaray'dayım ve bu durum beni çok mutlu ediyor" ifadelerini kullandı.

RAKİP TAKIMLARIN NE YAPTIKLARI BENİ İLGİLENDİRMİYOR, ŞAMPİYONLUK İÇİN SAVAŞACAĞIZ
Yeni sezonla ilgili düşüncelirini de aktaran Faslı futbolcu, "Çok iyi futbolcuları, çok iyi bir teknik direktöre ve son derece etkileyici bir taraftara sahibiz. En iyisini yapacağız. Şampiyon olmak için savaşacağız. Rakip takımların ne yaptıkları beni ilgilendirmiyor. Ben sadece takımım Galatasaray'a konsantre oluyorum. Çok çalışıp, tekrar şampiyon olacağız ve Galatasaray'ın ait olduğu yer olan Şampiyonlar Ligi'nde yer alacağız" dedi.

Goller Cepte
BİZE ULAŞIN