''Teber'in transferine karar vereceğiz.''

Kırmızı-mavili ekip, Livada Otel Spor Tesisleri'nde teknik direktör Michael Skibbe yönetimindeki antrenmanda, koşu ve istasyon çalışması yaptı.

Skibbe, basına yaptığı açıklamada, Gerede'deki kondisyon ağırlıklı kampın ardından, Moravske Toplice'deki 2. etap kamp çalışmalarına başladıklarını ve buradan lige hazır bir halde Türkiye'ye döneceklerini söyledi.

Ligde kalıcı olmayı hedeflediklerini, bu nedenle genç oyunculara da fırsat tanıdıklarını belirten Skibbe, şunları kaydetti:

''Türkiye'de yaklaşık 25 günlük bir çalışmanın sonunda buradaki kampımıza geldik. Moravske Toplice'deki kamp yerimiz çok güzel. Burada 13 günlük bir program hazırladık. Bu süre içinde hem Türk hem de başka ülkelerin takımları ile hazırlık maçları yapacağız. Bu maçlarda skordan çok, yeni transferlerin uyumu, eksik kalan alanlar, kondisyon ve takım halinde hareket edebilme gibi konular daha önemli. Bu hazırlık maçlarında genç oyuncularımıza da yer vereceğim. Şimdilik transfer düşünmüyoruz. Bu kampa Selim Teber'i de aldık. Teber'in transferine burada karar vereceğiz.''
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN