"Amrabat'ı Real Madrid isterse..."

Kayseri Başkanı Recep Mamur da Amrabat transferiyle ilgili konuştu: "Galatasaray'da değerini 40 milyon Euro'ya kadar yükseltir. Ama tek endişem, Real Madrid bir gün isterse, bize yaptığını tekrar edecek olmasıdır"

Kayserispor Genel Menajeri Süleyman Hurma, Galatasaray'ın Amrabat transferiyle ilgili olarak FANATİK'e yaptığı açıklamada, "Artık onu kimse durduramaz" demiş ve Faslı oyuncuya övgüler yağdırmıştı. Hurma'nın ardından Kayserispor Başkanı Recep Mamur da FANATİK'e konuştu.

25 yaşındaki futbolcunun Galatasaray'da değerini 40 milyon Euro'ya kadar yükselteceğine inandığını kaydeden Mamur, "Tek endişem, Real Madrid bir gün onu isterse, bize yaptığını tekrar edecek olmasıdır. Ama biz istediğimiz parayı aldık" ifadesini kullandı.

Milli maçta asist yaptı

Bu arada Londra Olimpiyatları için Fas Milli Takımı'nın kadrosunda bulunan Amrabat, dün ilk maçına çıktı. Zorlu mücadelede Fas, Honduras ile 2-2'lik skorla berabere kalırken, 9 numaralı formayı sırtına geçiren genç yetenek, bir golün pasını vererek dikkat çekti. Mücadeleye sol çizgide başlayıp daha sonra sağa geçen, ilerleyen bölümlerde de forvet oynayan Amrabat, oldukça istekli ve hırslı göründü.

(Fanatik)
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN