Joker Baytar

Fatih Terim, transferi gerçekleşse bile antrenman eksiği olan Felipe Melo'dan hemen yararlanamayacağı için Hamit Altıntop-Engin Baytar ikilisini hazırlıyor

  • Futbol
  • Pazar 29.07.2012
Galatasaray Melo'yu bekliyor... Ancak transferin ne zaman sonlanacağı belli değil. Fatih Terim isimlere bağlı kalmadan 19 Ağustos'ta başlayacak yeni sezona elindeki futbolcularla ve hazır bir takımla start vermenin planlarını yapıyor. Melo yarın Galatasaray'la anlaşıp imza atsa bile transferde yaşanan sıkıntı nedeniyle 2.5 aydır idman yapamıyor. Terim, Brezilyalı gelse bile arkadaşlarıyla arayı kapatması için geçecek sürede onun görevini Engin Baytar'a verecek.

HER MEVKİNİN ADAMI!
Terim, geçen sezon Trabzonspor'dan gelen ve görev verdiği her mevkide kendisini utandırmayan Engin'in bu görevin altından başarıyla kalkacağına inanıyor. Hamit Altıntop-Engin Baytar ikilisini, 1 Ağustos'ta oynanacak Ljubljana, 4 Ağustos'taki Lazio ve 8 Ağustos'taki Fiorentina maçlarında deneyecek Terim, 12 Ağustos'ta Fenerbahçe ile yapılacak Süper Kupa finaline hazır bir takımla çıkmak istiyor. Terim, Süper Lig'in ilk haftalarında da bu ikiliyi bozmayıp, Melo'nun durumuna göre Brezilyalı'yı takıma monte edecek.

Goller Cepte
BİZE ULAŞIN