En çok konuşulan G.Saray

Sarı - kırmızılı kulübün faaliyet gösterdiği tüm spor dalları dahil, transfer haberleri başta olmak üzere, toplam 7.115 haberde isminin yer aldığı belirlendi. İkinci sırada 6.912 haber ile Fenerbahçe bulunurken, Beşiktaş kulübü de yeni transfer çalışmalarının yer aldığı 6.709 haberle üçüncü oldu.

Aynı listede Trabzonspor isminin geçtiği 6.518 haberle geçtiğimiz ay dördüncü sırayı alırken, Kayserispor 3.274 haberle beşinci oldu. Yeni sezona iddialı bir şekilde hazırlanan Bursaspor, isminin yer aldığı 3.241 haberle altıncı, Ülkemizi yıllar sonra UEFA'da temsil etme hakkını yakalayan Eskişehirspor'da 2.568 haberle yedinci sırayı aldı.

Bu sezon Spor Toto Süper Lig'de üst sıraları hedefleyen ve transfer çalışmalarıyla 2 bin haberi aşan diğer takımlar sırasıyla Orduspor, Medical Park Antalyaspor ve Gaziantepspor oldular.

Süper Lig'e yükselen takımlar içinde Kasımpaşa 1.528 haberle dikkat çekerken, Elazığspor'da hakkında çıkan 1.159 haber ve Akhisar Belediyespor'da 500'ü geçen haber sayısıyla spor sayfalarında dikkat çektiler.
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN