Ordu sıkı çalışıyor

Orduspor 6 Temmuz tarihinde Avusturya'da başladığı kamp programından bugüne kadar adeta oyuncuların pestili çıktı. Teknik Direktör Hector Cuper ve yardımcıları tarafından hazırlanan kamp programında günde 2 defa antrenman yapan takımda oyuncular ağır tempoya dayanamayarak 5 ile 7 kilo arasında zayıfladı.

Sabah kuvvet ve koordinasyon çalışması yapan oyuncular, öğleden sonraları ise tam saha maçlar yapıyor. Her antrenman ortalama olarak ise 2 ile 2,5 saat arasında değişiyor. Zaman zaman antrenmanlara ağır doğa koşulları da eklenince, oyuncuların zayıflamaması imkansız hale geliyor.

Hector Cuper tarafından hazırlanan kamp programında yeni sezona hazırlanan oyuncular, "Takım içerisinde 5 ile 7 kilo arasında herkes zayıfladı. İlk kez bu kadar zor antrenman programı ile hepimiz karşılaşıyoruz. Yeni sezona sıkı hazırlanmak güzel ama yorucu." dedi.

Tecrübeli teknik adam, Avusturya kampında yaptıkları çalışmaların meyvesini ise lig maçları başlayınca göreceklerini, oyuncularının da çalışmaktan dolayı hiç şikayetçi olmadıklarını söyledi.
BİZE ULAŞIN