Drenthe'den forvete dönüş

Beşiktaş, dört yıllık prensip anlaşmasına vardığı Drenthe'den uçağa binmek üzere iken Samet Aybaba'nın santrfor transferi isteği nedeniyle vazgeçti

Beşiktaş, bonservisi elinde olan 25 yaşındaki futbolcuyu yıllık 1 milyon 600 bin Euro garanti ücret karşılığı ikna etmişti. Galatasaray derbisi öncesi Hollandalı futbolcuya dün saat 12.00'de Amsterdam-İstanbul uçağı için bilet dahi alınmıştı. Ancak sabah sürpriz bir şekilde U dönüşü yapıldı. Yöneticiler, U dönüşünün gerekçesi olarak, "Samet hoca, Mustafa Pektemek'in Galatasaray maçından sonra bu oyuncuyu istemedi. Yerine yabancı santrfor talep etti. Biz de Drenthe'yi rafa kaldırdık. Şimdi forvet transferine yoğunlaşacağız" açıklamasını yaptılar. Samet Aybaba'nın ayrılmak istediğini açıklayan Hugo Almeida'nın yerine de bir forvet istediği gelen haberler arasında.

ALMEİDA DA GEMİLERİ YAKTI
Öte yandan Beşiktaş yönetimi gemileri yakan Portekizli yıldıza rest çekti. "Eşim İstanbul'da yaşamak istemiyor. Ayrıca Samet Aybaba ile çalışmak istemiyorum" açıklamasını yapan Almeida'nın bu hafta içerisinde takas veya satış yolu ile gönderilmesi gündemde.

BİZE ULAŞIN