G. Saray gruptan çıkar

Manchester United, son yıllarda yaşlanan kadroyu yenilemekte zorlanıyor. Yeni transferler Shinji Kagawa ve Robin Van Persie'nin takıma henüz uyum sağlayamadığı ligin ilk iki haftasında net olarak ortaya çıktı. Geçen sezon Şampiyonlar Ligi'nde tarihlerinde ilk kez gruptan çıkamamaları, ardından lig şampiyonluğunu da son haftalarda öndeyken ezeli rakipleri Manchester City'ye kaptırmaları net bir şekilde dominasyonunu kaybetmeye başladığını gösteriyor.
BRAGA, Portekiz Ligi'nde hiç şampiyon olamasa da, Avrupa Kupaları'nda son yıllarda dikkat çekici bir yükseliş sergiliyor. Ön elemede kendi sahalarında berabere kaldıkları Udinese'yi deplasmanda penaltılarda devirmeleri kadronun tecrübesini ortaya koyuyor. Çok iyi bir savunma takımı oldukları tartışılmaz ama son iki yılda çok önemli isimler kaybettiler. Atletico Madrid'den alınan Ruben Micael uyum sürecini hızlı atlattı.
CLUJ
ise kendi ligiyle Şampiyonlar Ligi'ni bir arada götürmekte zorlanıyor. Galatasaray'ın ilk ikide yer alıp gruptan çıkma şansını oldukça yüksek görüyorum.
BİZE ULAŞIN