"Andre Santos'u istiyoruz"

Sol kanattaki sıkıntısını bitirmek isteyen Galatasaray, Brezilya seferinin ardından rotayı yeni isimlere kırdı. Sarı-kırmızılı ekibin gündemine gelen son adaylar Fabio Coentrao, Ozan İpek ve Andre Santos oldu. Arsenal'in Brezilyalı yıldızı Andre Santos'un adı sarı-kırmızılı takımla anılmaya devam ederken, konu hakkında flaş bir açıklama geldi.

Galatasaray'ın İcra Kulübü Başkanı Lutfi Arıboğan, 29 yaşındaki futbolcunun transfer listesinde olduğunu doğruladı. Arıboğan, Fanatik Gazetesi'ne şu kısa açıklamayı yaptı; "Evet, Santos'un listemizde olduğu doğru. Ancak şu ana kadar kulübüne ya da kendisine herhangi bir teklifte bulunmadık. Bu transferdeki gelişmeleri zaman gösterecek"

Andre Santos da twitter aracılığıyla kendisine gelen resmi bir teklif olmadığını açıklamıştı. Türkçe bir mesajla hakkındaki transfer iddialarını yanıtlayan Andre Santos, "Açıkça belirtmek isterim ki İstanbul'u çok seviyorum ve Fenerbahçe'ye saygı duyuyorum. Ama şimdilik hiçbir Türk takımından teklif almış değilim. Eğer birgün teklif alırsam, ailemle birlikte düşünüp en iyisine karar vereceğim" demişti.

Crisitian Baroni ile beraber 2009'da Fenerbahçe'ye transfer edilen 29 yaşındaki oyuncu, şike skandalı sonrasında Arsenal'den aldığı teklifi değerlendirerek İngiltere'ye gitmişti.

Fanatik

BİZE ULAŞIN