Gosso sözleşmesini feshetti!

Orduspor Kulübü Basın Sözcüsü Levent Yıldırım, ''Gosso, sözleşmeyi tek taraflı feshettiğini bize bildirmiştir'' dedi.

Yıldırım, gazetecilere yaptığı açıklamada, mor-beyazlı ekibin geçen sezonun başında Fransa'nın Monaco takımından 3 yıllığına transfer ettiği Jean Jacques Gosso'nun sözleşmesini tek taraflı olarak feshettiğini söyledi.

Fildişi Sahilli oyuncu Gosso'nun, teknik direktör Hector Cuper'in takımda düşünmediği bir oyuncu olduğunu ve transfer döneminde kendisinden takım bulmasının istenildiğini ifade eden Yıldırım, şunları kaydetti:

''Gosso, geçen yıl takımımızda oynayan futbolcumuzdu. Bu yıl da kendisine kulüp aradı. Hocamızın kendi kadrosu içerisinde düşünmediği bir oyuncuydu. Antrenmanlarını Ordu'da yapmaktaydı. Fakat beş gün önce Fransa'ya gidip avukatı aracılığıyla bize tek taraflı sözleşmeyi fesheden bir açıklama gönderdi. Beş gündür antrenmana gelmediği için ve tek taraflı olarak anlaşmayı feshettiği için biz de FIFA'ya bu konuyla ilgili kulübümüzün menfaatleri doğrultusunda dava açtık. Dolayısıyla Gosso, sözleşmeyi tek taraflı feshettiğini bize bildirmiştir. Bundan sonraki süreci biz de bekleyip göreceğiz. Bizim için önemli olan Orduspor'un menfaatleridir.''
BİZE ULAŞIN