Kim ne derse desin!..

En doğru kadroyu sahaya sürdüğünü söyleyen Aykut Kocaman: Kazanmamıza rağmen eleştirilerin nedenini anlamıyorum. Biz kazanalım da kim ne derse desin!

Teknik direktör Aykut Kocaman, centilmenlik için rakibe teşekkür etti. İlk yarının çok sıkıntılı geçtiğini vurgulayan Kocaman, "Rakibimizin tatlı sert oyunu kontrolü onların lehine döndürdü. Geriye de düşebilirdik. İkinci yarıda kontrolü elimize geçirdik. Gol de oyunun kreması oldu. Beş tane santrfor kaysanız, topun kontrolünü sağlayamıyorsanız gol atamazsınız. Kazanmamıza rağmen eleştirileri anlamıyorum. Biz kazanalım da kim ne derse desin" yorumunu yaptı.

Volkan aynı Volkan
Kocaman, kaleci Volkan'la ilgili soruyu, "Kalecinin görevi kurtarmak. Fenerbahçe ile milli takımda farklı performans gösterdiğini sanmıyorum" diye yanıtladı. Tecrübeli çalıştırıcı, canlı yayında Sabah yazarı Rıdvan Dilmen'in "Rakip Chelsea de olsa yine aynı kadroyla mı sahaya çıkardınız" sorusuna ise, "En güçlü, en doğru kadromuzu sahaya sürdük. Rakip Chelsea de olsa bu kadro ile çıkardık" cevabını verdi.

BİZE ULAŞIN