Ersun Yanal'dan Ağar'a ziyaret

Eskişehirspor Teknik Direktörü Ersun Yanal, Susurluk davası kapsamında Yargıtay tarafından onanan cezasını Aydın'ın Yenipazar ilçesindeki Kapalı Ceza İnfaz Kurumu'nda çeken Mehmet Ağar'ı ziyaret etti.

Eskişehirspor Kulüp Başkanı Halil Ünal ve Eskişehirspor Teknik Direktörü Ersun Yanal, Susurluk davası kapsamında Yargıtay tarafından onanan cezasını Yenipazar Kapalı Ceza İnfaz Kurumu'nda çeken İçişleri eski Bakanı ve DP eski Genel Başkanı Mehmet Ağar'ı ziyaret etmek için Aydın'a geldi. Ağar'ı ziyaret etmek için Aydın Cumhuriyet Başsavcılığı'ndan yazılı izin alan Ünal ve Yanal, karayolu ile Yenipazar'a hareket etti. Cezaevinde Ağar'ı ziyaret ederek bir süre sohbet eden Ünal ve Yanal, 9 aydır tutuklu bulunan Ağar'ın Kurban Bayramını kutladı.

Cezaevi çıkışında Yenipazar'ın dünyaca ünlü pidesini tadan Eskişehirspor Kulüp Başkanı Halil Ünal ve Eskişehirspor Teknik Direktörü Ersun Yanal, yakın dostları olan Mehmet Ağar'ı ziyaret ederek, Kurban Bayramı'nı kutladıklarını belitti.

Yenipazar'ın en eski pidecilerinden Mehmet Sümer'in konuğu olan Ünal ve Yanal, Aydınlı köşe yazarları Mehmet Özçakır ve Hüsamettin Kaçar ile Türk futbolu üstüne kısa süre sohbet etti. Yenipazarlıların yoğun ilgisiyle karşılaşan Ersun Yanal, sevenleriyle birlikte hatıra fotoğrafı çektirdikten sonra Yenipazar'dan ayrıldı.

BİZE ULAŞIN