Fenerbahçe'de ihanet şüphesi

Fenerbahçe'de MP Antalyaspor yenilgisinin üzüntüsü sürerken maçtan sonra soyunma odasında şoke edici konuşmaların yaşandığı ortaya çıktı. Teknik direktör Aykut Kocaman ilk yarı bitiminde oyunculara "İkinci yarı hücum pres istiyorum. Neyiniz varsa sahaya koyun, bu maçı kazanın" dedi. Ancak takım hiçbir varlık gösteremeyince Kocaman açtı ağzını yumdu gözünü. Sakin kişiliğiyle bilinen tecrübeli çalıştırıcı bu kez sinirden titriyordu. Soyunma odasını çınlatan Kocaman, "Sanırım bazı arkadaşlar benim gitmemi istiyor. Ama o arkadaşlar bilsin ki onlar istediği zaman değil, ben istediğim zaman gideceğim" diyerek 'sabotaj' imasında bulundu.

DURUP, GOLÜ SEYRETTiN
Futbolcuların başları önlerinde dinlediği konuşmada Aykut Kocaman Gökhan Gönül'e dönerek "Orada duracak son adam Salih mi olmalıydı Gökhan? Hani nerede senin tecrüben?" diye sordu. Ardından Stoch'a "Salih'in kaptırdığı topta geriye koşmayı düşünmedin bile. Gereksiz anlarda gereksiz koşular yapıyorsun ama bu kritik pozisyonda öylece durup golü nasıl yiyeceğimizi seyrediyorsun" dedi. Fenerbahçe'nin hocasının hışmından Caner de nasibini aldı. "Senin ne yapmak istediğini bir anlayabilsem çok mutlu olacağım. Eminim ne yaptığını sen de bilmiyorsun" diyerek Caner'i haşlayan Kocaman en ağır sözleri ise Bekir ile Serdar'a söyledi.

TOPTAN KAÇILIR MI BE!
İlk kez bu kadar sinirli olduğu görülen F.Bahçe'nin teknik patronu, "Amatör takımdan iki adam getirsem ancak sizin yaptığınız hataları yapar. Rakip tek kişiyle geliyor, sizi darmadağın ediyor. Aval aval bakıyorsunuz. Adamlar 5-6 tane atabilirdi. Ne oldu size böyle? Yeteneğinizi mi kaybettiniz, iradenizi mi yitirdiniz? İkinci golde topa bile dokunmadınız. Sanki bombaymış gibi toptan kaçtınız. Toptan kaçılır mı be. Siz ne biçim savunmacısınız" diye kükredi. Öte yandan Kocaman'ın Kuyt, Krasic ve Cristian'a hiçbir şey söylememesi dikkatlerden kaçmadı. Kocaman, konuşması bitince sinirli bir şekilde soyunma odasından çıkıp basın toplantısına gitti.

BİZE ULAŞIN