'Forse edemedik'

Aybaba, büyük takım refleksi veremeyen futbolcularını eleştirip, keyifli futbolu övdü

Beşiktaş Teknik Direktörü Samet Aybaba, 3-3'lük Bursaspor beraberiğini, "Mükemmel maç oldu" şeklinde yorumladı. Aybaba, karşılaşmayı şöyle değerlendirdi: "Herkes birşeyler yapmanın ötesine geçti. Beklentimizin çok altında başladık ama ikinci yarı iyiydik. Beşiktaş takımı büyük takım ama öne geçtikten sonra oyunu kontrol edemiyoruz. Büyük takım oyunu kontrol eder, forse eder. Biz hemen gidip gol atalım diyoruz. Bu nedenle sorunumuz var. Son dakika pozisyonu var facia. Santrada bizden oyuncu yok" dedi. Aybaba iyi yolda olduklarını da belirtip, "Eksiklerimiz var ama iyi işler de yaptık. Futbol bu keyif verelim, atalım, yiyelim ama kazanan biz olalım istiyorduk olmadı. Eksiklerimiz var üzerinde çalışmamız gerek" dedi.

Holosko'dan itiraf
Beşiktaşlı Holosko yedikleri 3. golde hatası olduğunu söyledi. Tecrübeli futbolcu, "1 gol attım 1 asistim var. Gollerde payım oldu ama 3 golde hatam var. O golde geride duran bendim. Tam müdahale edeceğimde Ferhat ortayı yaptı ve gol oldu" diye konuştu.,

Gangnam Style
Beşiktaş'ın geçen hafta Mersin'i 3-0 yen diği maçta Holosko'nun başlattığı Gangnam Style dansı dün de başroldeydi. Olcay'ın golünden sonra genç futbolcu, Holosko ile Gangnam dansı yaptı ancak sevinç yarım kaldı.

BİZE ULAŞIN