'Futbolun katili!'

Tribünlerde hakeme ve TFF'ye büyük tepki vardı. Beşiktaşlı taraftarlar, "Futbolun katili hakemler", "Fırat gol, gol, gol" ve "Yeter, Demirören yeter" diye tezahürat yaptı

Sezon başından bu yana hakem kararlarından yakınan Beşiktaş taraftarının tepkisi dün akşamki Bursa maçında öfkeye dönüştü. Mücadelenin hakemi Fırat Aydınus'un kararlarını beğenmeyen tribünler yaptıkları tezahüratlarla hem hakemlere hem de Türkiye Futbol Fedarasyonu'na ağır göndermelerde bulundu. Siyah-beyazlı taraflarlar, uzun süre "Futbolun katili hakemler", "Fırat gol, gol, gol" diye tempo tuttu. Tepkilerden Beşiktaş'ın eski, federasyonun ise şimdiki başkanı Yıldırım Demirören de nasibini aldı. İnönü Stadı uzun süre "Yeter, Demirören yeter" sloganı ile inledi.

Kapalı tribün açıldı!
Beşiktaş'ta bilet fiyatlarını protesto etmek için kapalıdaki yerini almayan Çarşı Grubu, dün akşam tribündeydi. Grubun bu tavrı, "Kapalı kimsenin malı değildir, gerekirse taraftardan da hesap sorarız" diyen Başkan Orman'a karşı gövde gösterisi olarak değerlendirdi. Yine de kapalıda boşluklar gözlendi.


BİZE ULAŞIN