"Güzel futbolu skora yansıtamadık"

Deplasmanda Kayseri Erciyesspor'a 2-0 mağlup olan Denizlispor'un basın sözcüsü Nihat Aracı, oynadıkları güzel futbolu skora yansıtamadıklarını söyledi.

Aracı AA muhabirine yaptığı açıklamada, her iki takımın da sahada iyi mücadele ettiğini, sporseverlerin seyir zevki üst düzeyde olan bir maç izlediğini belirtti.

Zorlu Kayseri deplasmanından puan ya da puanlarla dönemedikleri için üzüntülü olduklarını ifade eden Aracı, futbolcuların yağışlı havada gösterdikleri mücadelelerinden memnun olduklarını bildirdi.

Nihat Aracı, karşılaşmada iki takımın da kazanabilecek pozisyonları bulduğunu, fakat Kayseri Erciyesspor'un girdiği pozisyonları değerlendirerek maçtan galibiyetle ayrıldığını anımsatarak, ''Kayseri Erciyesspor maçını kaybettiğimiz için üzüntülüyüz. Oynadığımız güzel futbolu skora yansıtamadık. Teknik ekip ve futbolcu arkadaşlarımıza göze hoş futbol sergiledikleri için teşekkür ediyoruz. Denizlispor, kısa zamanda üst sıralara doğru çıkışa geçecektir. Biz teknik ekibe ve futbolcu arkadaşlarımıza güveniyoruz'' dedi.
BİZE ULAŞIN