Sabrın sonu selamet

Attığı iki golle Trabzon'u galibiyete taşıyan Adrian, "Bugüne kadar neden oynamadığım sorusunun cevabını hocamız verebilir. Ben iki ay boyunca çalışıp, sabırla bekledim" dedi

Ligin ilk 9 haftasında hiç oynamayan, görev aldığı son iki maçta ise 3 kez fileleri havalandırma başarısı gösteren Adrian Mierzejewski, çok mutlu olduğunu söyledi. Bugüne kadar neden oynamadığının yanıtını sadece teknik direktör Şenol Güneş'in verebileceğini belirten Mierzejewski, "İki ay boyunca yılmadan, umutsuzluğa kapılmadan çalıştım ve büyük sabırla bekledim. Görev aldığımda elimden geleni yapmaya çalıştım. İyi bir performans sergilediğimi düşünüyorum" diye konuştu.

KENDİMİ TRİBÜNDE BULDUM
Skor anlamında attığı ikinci golün çok önemli olduğunu dile getiren Polonyalı yıldız sözlerini şöyle sürdürdü: "Golden sonra tribünlere gidişim planlı değildi. Neden olduğunu bilmiyorum ancak kendimi orada buldum. Bu atmosferi yaşamaya devam ettikçe daha da iyi olacağım. Mutluyum, iki gol attım. Akhisar maçında en önemli şey üç puan almaktı. İleriyle doğru daha iyi bir performans ortaya koymak için büyük bir adım attık."

Güneş, yabancı oyunculara sarıldı
Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş, önceki akşam altı yabancı kontenjanının tamamını kullandı. Akhisar karşısında Olcan ve Volkan Şen'i kadroya almayan, Soner ve Yasin'i de kulübeye çeken tecrübeli çalıştırıcı, yerli oyuncular daha fazla sorumluluk almadıkları ve performanslarını yukarı çekmedikleri takdirde bu tavrını sürdürmekte kararlı... Trabzonspor kadrosunda 12 yabancı futbolcu bulunduruyor.

BİZE ULAŞIN