Tribüne gazlı müdahale

G.Saraylı taraftarlar arasında yer değiştirme yüzden kavga çıktı. Polis, biber gazı ve jop kullandı. Abdurrahim Albayrak tribünleri sakinleştirmeye çalıştı

Mersin'deki maça ilgi fazlaydı. Yaklaşık 500 kişilik Galatasaray taraftarı da takımlarına destek için kendilerine ayrılan tribünde yerlerini aldı. Ancak sarı-kırmızılı seyirciler arasında yer değiştirme konusunda gerginlik yaşandı. Güvenlik güçleri, olayları yatıştırmak için biber gazı ve jop kullandı. Bunun üzerine taraftarlar, "Burası Türkiye, İsrail değil" ve "Yönetim uyuma taraftara sahip çık" diye slogan attı.

ŞEHİTLER İÇİN SAYGI DURUŞU
Galatasaraylı yönetici Abdurrahim Albayrak, tribünlerin önüne kadar gelerek taraftarları sakinleştirmeye çalıştı. Bu arada Mersin İdmanyurdu tribünleri, Atatürk'ün ölümünün 74. yılı nedeniyle pankart açtı. Maç öncesinde Siirt'te düşen helikopterde şehit olan 17 asker için de saygı duruşunda bulunuldu.

ORTALIK FENA KARIŞTI
Galatasaraylı taraftarların yer aldığı tribünde çıkan olaylara güvenlik güçleri müdahale etti. Bazı taraftarlar zor anlar yaşadı.

BİZE ULAŞIN