"Beni nereye getirdin"

Juventus'tan 7 milyon euro bonservis bedeli ödenerek transfer edilen Krasic, sarılacivertli ekipte henüz hiçbir icraat imza atamadı. Performansıyla yerlerde sürünen, son 3 maçın 2'sinde kadro dışı kalan, 1'inde ise kulübede hapsolan Sırp yıldızın derdi, meğer saha dışındaymış. Krasic'in ailevi problemlerle boğuştuğu, bu yüzden uyum devresini atlatamadığı ortaya çıktı. Krasic'i bu kadar bunaltan ise eşi Mirjana'dan başkası değil. İstanbul'a Boğaz'da oturma hayaliyle gelen ancak Tuzla'da (Millenium Konutları) oturmak zorunda kalan Mirjana'nın, "Beni İstanbul diye getirdiğin yere bak" diyerek isyan ettiği öğrenildi. Krasic'in, eşinin şikayeti üzerine önce Aykut Kocaman, sonra da yönetici Ömer Temelli'den evinin yerinin değiştirilmesini istediği, fakat "Şimdilik bekle" yanıtı aldığı için sıkıntıda olduğu bildirildi. Geçen hafta da kızı hasta olduğu için kadroya alınmadığı iddia edilen Krasic'in, ailevi sorunlar yüzünden izin aldığı, eşinin kızını da alarak Belgrad'a dönmesini son anda engellendiği öğrenildi.

ÇOK BERBAT DURUMDASIN
Teknik direktör Aykut Kocaman, geçen hafta içinde sohbet ettiği Milos Krasic'e, "Antrenman verilerin berbat durumda. Şu anda bu takımda yer alabilecek seviyede değilsin. Bu halde seni kadroya alırsam pek çok oyuncuya haksızlık yapmış olurum" diyerek Sırp oyuncudan kendisini toparlamasını istedi.

MiRJANA ENGELi
Sırp yıldızın uyum problemini neden aşamadığı ortaya çıktı. Krasic'in, eşi Mirjana ile başı ciddi şekilde dertte. Boğaz hayalleri kurarken Tuzla'da yaşamak zorunda kalan bayan Krasic'in, "Beni İstanbul diye nereye getirdin" diyerek Belgrad'a dönmek istediği ortaya çıktı.

BİZE ULAŞIN