G.Saray'dan dev takas önerisi

G.Saray, sezon başında alamadığı genç yıldızın peşini bırakmıyor.

Ara transfer çalışmalarını sürdüren Galatasaray'ın Eskişehirsporlu Alper Potuk'un peşinde olduğu iddia edildi. Sarı-kırmızılıların, sezon başında da talip olduğu ancak alamadığı genç yıldızı, ocak ayında kadrosuna katmaya kararlı olduğu belirtiliyor. Alper için girişimleri yönetim kurulu üyesi Abdurrahim Albayrak'ın yürüttüğü ve Eskişehirspor Başkanı Halil Ünal'a 3'lü takas teklifi yaptığı ileri sürüldü.

ES-ES, PARA DA iSTiYOR
Sarı-kırmızılıların, Alper'e karşılık önerdiği isimlerin Fatih Terim'in kadroda yer vermediği Ceyhun Gülselam, Sercan Yıldırım ve Furkan Özçal olduğu öğrenildi. Ancak Eskişehir, Alper'i sadece takasla vermeye soğuk bakıyor, para da talep ediyor. Başkan Halil Ünal'ın teklifi ilettiği teknik direktör Ersun Yanal'ın da takasta sadece Ceyhun'a onay verdiği bildirildi. Aslan'ın Ceyhun+para ile işi bitirmeye çalışacağı ifade edildi.

YANAL'IN MAESTROSU
Alper Potuk, ligde 17 puanla 4. sırada bulunan Eskişehirspor'un başarısında en büyük paya sahip isimlerden biri. Genç oyuncu, 11 maçın 9'unda forma giyerken, 3 gol attı. 2 de asist gerçekleştiren Alper, orta sahada oyunun iki yönünü de oynayabiliyor.
BİZE ULAŞIN