Başkan yanlış görmüş

Aybaba, başkan Orman'ın Veli'nin penaltı pozisyonu hakkında "İçime sinmedi" dediğinin hatırlatılması üzerine espriyle "İyi görmemiş" karşılığını verdi

Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Beşiktaş Teknik Direktör Samet Aybaba, Bursaspor maçı için, "Takımımın mücadelesinden ve yaptıklarından memnunum. Keyif veren futbol seyrettirdiler" değerlendirmesini yaptı. Tecrübeli çalıştırıcı, takımın rakibe fazla saldırdığı eliştirisiyle ilgili olarak, "Futbolcularım öne geçse bile bir daha gol atmak için hücum ediyor. Bu planlanmış bir şey değil diyoruz. Herkes farklı yorumluyor. Basit hatalar yapmasak daha iyi olacak. Akıllı olmak lazım" şeklinde konuştu. Aybaba, Başkan Fikret Orman'ın Veli'nin penaltı pozisyonu için "İçime sinmedi" sözlerinin hatırlatılması üzerine de "İyi görmemiş" diye espri yaptı, ardından da "Pozisyonda herkes kaleciye odaklandı, arkadan gelen oyuncuya kimse bakmadı. Başkan da kaleciye bakmıştır" ifadelerini kullandı.

Almeida'yı takım oynatıyor
Samet Aybaba, Almeida'nın performansında takımın büyük pay sahibi olduğunu söyledi. Beşiktaş'ın hocası, "Herkes koşup Almeida'ya yardım edince, o da daha fazlasını yapmak zorunda kalıyor" dedi. Aybaba, Ozan İpek'le ilgili fikirlerinin değişip, değişmediği sorulunca da "Şu anda bir şey yok. Gündemimizdeki oyuncularla görüşmeler oluyor. Yapılan hamleleler, belki de 5 senelik hamlelerdir" diye konuştu.


BİZE ULAŞIN