Quaresma tutuklandı

Daha önce kendisini gasp eden şahsın davasına katılmak için adliyeye giden Q7'ye eşlik eden annesinin saati çalındı. Yıldız oyuncu hırsızı kovalamasına engel olan polisi dövdü, önce tutuklandı sonra serbest kaldı

Beşiktaş'ta kadro dışı bırakılan Ricardo Quaresma'nın başı, ülkesi Portekiz'de derde girdi. Geçtiğimiz Ocak ayında kendisini gasp eden sanığın duruşması için Lizbon Adalet Sarayı'na giden Quaresma kendisine eşlik eden annesinin salona girerken saatinin çalınması üzerine çılgına döndü. Adalet Sarayı içerisinde hırsızı kovalamaya başlayan yıldız futbolcu, bir kadın polis memurunun kendisini durdurmaya çalışması üzerine adeta çıldırdı.

BUGÜN HAKİM KARŞISINDA
Polis memurunun boğazına sarılan ve darp eden Quaresma, hemen tutuklandı. 29 yaşındaki futbolcu, ilerleyen saatlerde şartlı olarak serbest bırakılırken bugün bugün hakim karşısına çıkartılacak.
Quaresma'nın darp ettiği polis, ciddi bir yarası olmamasına karşın iş göremez raporu alırken, mağdur olarak gittiği Adalet Sarayı'ndan kelepçelenen Q7'nin kaderi bugün belli olacak.
BİZE ULAŞIN