Enerjik konuk

Gürcistan Enerji Bakanı Kaladze, Milan'dan teknik direktörü olan Fatih Terim'i Florya'da özel olarak ziyaret etti. Kaladze bugün Karabük maçına da gelecek

Galatasaray'ın Florya'daki Metin Oktay Tesisleri'nin dün gece sürpriz bir konuğu vardı. Gürcistan Enerji Bakanı Kakhaber Kaladze, sarı-kırmızılıların teknik direktörü Fatih Terim ile biraraya geldi ve Milan'da teknik direktörlüğünü yapan Fatih Terim ile Florya'da hasret giderdi. Terim'in tesisin merdivenlerinde karşıladığı eski öğrencisine sarılarak "Hoşgeldin" dediği, Ümit Davala'nın da Milan'dan eski takım arkadaşıyla sıcak bir sohbete koyulduğu gözlendi.

TERİM: BENİ GURURLANDIRDI
Terim, daha sonra odasında devam eden görüşmede Kaladze'ye bir Galatasaray forması hediye etti. Kaladze "İstanbul'da enerji bakanınızla (Taner Yıldız) çok önemli bir görüşme yaptık. Ama ben 'Hocamın elini öpmeye gitmem lazım' diyerek ayrıldım. Buraya geldim" dedi. Kaladze, "Öğrencilerimi böyle noktalara gelmiş görmek beni çok gururlandırıyor" diyen Fatih Terim'e "Sizi mutlaka Gürcistan'a bekliyorum" davetinde bulundu.
BİZE ULAŞIN