Böyle prim görülmedi!

Eskişehir İl Genel Meclisi Başkanı Ahmet Yapıcı, Eskişehirspor'un bugün Fenerbahçe maçını kazanması halinde takımın kullandığı Hanefi Demirkol Tesisleri'ndeki spor salonunun tüm yenileme ve onarımını İl Özel İdaresi olarak yapacaklarını söyledi. Yapıcı, Eskişehirspor'un bundan sonra her galibiyetine bir teşvik vereceklerini belirtti.

Yapıcı, Eskişehir'in en önemli markalarından birinin Eskişehirspor olduğunu kaydetti. Eskişehirspor'un bugün Atatürk Stadyumu'nda oynayacağın maçın önemine değinen Yapıcı, " Bu maç bizler için çok kritik ve önemli. Eskişehir'de markalar oluşturmak istiyoruz. Eskişehir'in en büyük ve önemli markası ise Eskişehirspor. Bu nedenle takımımıza değer vermeli ve her zaman desteklemeliyiz." diye konuştu.

Eskişehir'i dünyaya tanıtmada en büyük destekçinin Eskişehirspor olduğunu belirten Yapıcı, sözlerini şöyle tamamladı:
"Avrupa'da yapacağımız her maç bizim tanıtımımıza bir artıdır. Bu nedenle eğer Eskişehirspor bugün Fenerbahçe'yi yenerse, biz de İl Özel İdaresi olarak Hanefi Demirkol Tesisleri'ndeki alt yapının kullandığı spor salonunun tüm yenileme ve onarımını yapacağız. Alt yapıya katkı sağlayacağız. Eskişehirspor yendiği sürece teşviklerimiz de sürecek. İl Genel Meclisi olarak bugünkü maçı stadyumda hep birlikte izleyeceğiz."

BİZE ULAŞIN