Veysel Sarı'dan büyük itiraf!

Eskişehirsporlu Veysel Sarı, Fenerbahçe maçında Caner Erkin'in kırmızı kart gördüğü pozisyonla ilgili konuştu. Veysel, hakem Fırat Aydınus'un raporuna yazdığı kelimeyi Caner'in değil kendisinin söylediğini açıkladı.


Hakem Fırat Aydınus'un Fenerbahçeli Caner Erkin'e gösterdiği kırmızı kart konuşulmaya devam ediyor. Fenerbahçe'den büyük tepki alan Aydınus'un "Caner'i 'lan' dediği için attım" şeklinde rapor yazdığının ortaya çıkmasının ardından, pozisyonun kahramanlarından Veysel Sarı da telefon aracılığıyla NTV Spor muhabiri Aykut Yıldırım'ın sorularını yanıtladı.

Veysel'in açıklamaları Fenerbahçe cephesinden yükselen tepki daha da artıracak cinsten. Zira Eskişehirsporlu futbolcu "Caner o pozisyonda kambura yattığı için hakeme 'hangisini vereceksin lan' şeklinde serzenişte bulundum. Faulu vermeyince dönüp görev yerime gittim. Bir anda Caner'in kırmızı kart gördüğünü farkettim, fakat sebebini anlamadım. Kimse de gelip bana sebebini söylemedi. Sonra Fırat Aydınus'un raporunda 'lan' yazdığını duyunca bu açıklamayı yapma gereği hissettim" ifadelerini kullandı.

CANER BANA KÜFÜR ETTİ

Veysel Sarı, Caner Erkin ile ise yaptığı görüşmeyi de açıklarken sarı-lacivertli oyuncunun kendisine küfür ettiğini söyledi; "Karşılaşmada kırmızı kart gören Caner Erkin'i Fenerbahçe kalecisi Mert aracılığıyla aradım. Caner bana küfür etti. Haklısın ağabey, ne diyeyim diyerek kapattım. Çok fazla üstüne gitmek istemedim. Mert de daha sonra Caner bana benimle konuşmak istemediğimi söyledi. "

BİZE ULAŞIN