"Aklından bile geçirme Fırat"

Cumartesi gecesi oynanan Eskişehirspor- Fenerbahçe maçında Caner Erkin'e gösterdiği hatalı kırmızı kartın ardından eleştiri oklarının hedefi olan ve sıkıntılar yaşadığı özel hayatının da gündeme gelmesi dolayısıyla "Hakemliği bırakabilirim" diyen Fırat Aydınus'a büyük destek geldi.

FIRAT AYDINUS KALDIĞI YERDEN DEVAM!
Başta TFF Bşkanı Yıldırım Demirören olmak üzere, MHK Başkanı Zekeriya Alp ve UEFA yetkililerinin de Aydınus'u telefonla arayarak, "Kesinlikle hakemliği bırakma. Biz senin arkadayız" mesajını ilettikleri öğrendi. Verilen bu destekten büyük memnuniyet duyan Aydınus da mesleğine devam etme kararı aldı.

FIRAT AYDINUS'A BİR DESTEK DAHA!
Bu arada Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği de (TFFHGD) dün bir açıklama yaptı. Açıklamada şu ifadelere yer verildi: "Fırat Aydınus'un aleyhine müsabaka sonrasında başlatılan linç kampanyasını anlamakta zorluk çekiyoruz ve bunu ahlaki bulmamaktayız. Hatalar oyunu olan futbolun sahada performans sergileyen ana unsuru oyuncular ve hakemlerdir. Oyuncuların hata yapması ne kadar doğalsa hakemlerimizin de hata yapması doğaldır ve doğal karşılanmalıdır. Hakem hataları dün olduğu gibi bugün de, yarın da olmaya devam edecektir."

4 POLiS EŞLİĞİNDE GiTTi
Fırat Aydınus, Arsenal- Montpelliler arasında Devler Ligi maçını yönetmek için İngiltere'ye gitti. Tehditler aldığı belirtilen Aydınus, havaalanına 4 polis eşliğinde geldi. Herhangi bir tatsızlık yaşanmadı.

BİZE ULAŞIN