Aydınlar: Günü gelince konuşacağım

Futbol Federasyonu eski başkanı Mehmet Ali Aydınlar, Skyturk360'ta Pazar 22:00'de yayınlanacak CEO Club programına konuştu. İşte Aydınlar'ın sözleri:
* TFF Başkanı olarak çok şanssız, yoğun stresli bir döneme rast geldik. O dönemde insanları, kurumları, spor kulüplerini daha iyi tanıdım ve hayal kırıklığına uğradım. Türkiye son 10 yılda özellikle ekonomide her alanda çok büyük gelişme gösterdi.
* Maalesef futbola bu gelişmenin yansımadığını gördüm. Uzun yıllar F.Bahçe'de yöneticilik yaptım, 1996'da bıraktım. O günden sonra hiçbir şey ileri gitmemiş futbolda. Büyük bütçelerle kötü sonuçlar, kötü yönetilen mali yapılar, kurumsallaşamamış kulüpler ve federasyon.
* Vicdanen çok rahatım. Doğrudan, haktan ve haklıdan yanayım. Yanlışla hiçbir zaman beraber olmadım ve olmayacağım. Açıklama yapacağım zamanı bekliyorum. Susuyorsam nedeni var. Ama günü gelince konuşacağım. Çekindiğim hiç bir şey yok.
* Fenerbahçe Türkiye'nin en büyük spor kulübü. Uzun yıllar içeriden dışarıdan hizmet ettim. Kulübümün ihtiyacı olursa her seviyede hizmet etmek için hazırım.

BİZE ULAŞIN