Son sözümüzü hala söylemedik

ManU zaferinin soyunma odasında yarattığı coşkuyu sahanın yıldızı Hamit frenledi: "Sevinmek hakkımız ama daha işimiz bitmedi. Braga ile hesabımızı kapatmalıyız."

Manchester United karşısında ortaya koyduğu performans ile UEFA tarafından 'maçın futbolcusu' seçilen Hamit Altıntop galibiyete rağmen temkinliydi. 90 dakika sonrası soyunma odasında büyük sevinç yaşanırken, arkadaşlarına seslenen mili futbolcu, "Bugün çok iyi bir maç çıkardık ve istediğimiz galibiyeti aldık, bunun için sevinmemiz en doğal hakkımız ama daha işimiz bitmedi. Öncelikle bu iyi futbolumuzu Portekiz'de de oynayıp Braga'yı yenmemiz lazım. Onlarla da yarım kalan bir hesabımız var. Bu grupta bütün takımlardan galibiyet alırsak bizim için hem anlamlı olur hem de Şampiyonlar Ligi'ne gitmeyi garanti etmiş oluruz" dedi.

'İLKLER HEP BANA NASİP OLUYOR'
Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim ise maçtan sonra Ali Dürüst ile kısa bir sohbet yaptı. Terim, Dürüst'ün "Manchester United'ı tarihimizde ilk defa yeniyoruz" sözlerine, "Allah'a şükürler olsunki Galatasaray'da hep ilkleri başarmak ve yaşamak bana nasip oluyor, bundan sonra daha çok ilkler yaşayacağız, yaşatacağız" diyerek iddiasını gösterdi.


AH O DİREK!
Galatasaray'daki en iyi maçını Manchester United'a karşı çıkaran Hamit Altıntop sarıkırmızılı forma altındaki ilk golüne de çok yaklaştı ama direğe takıldı.

BİZE ULAŞIN