Sonuçlar ne olursa olsun havamız iyi olsun

Marsilya maçı sonrası futbolcularına sonuç için değil, sergiledikleri takımdaşlık için teşekkürler eden Kocaman, "Sonuç bugün iyi yarın kötü olur. Ama biz bu birlikteliği bırakmazsak her zorluktan güçlenerek çıkarız" dedi

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, takımının son haftalarda oynadığı futbol ve alınan sonuçlardan çok oyuncuların sergilediği birliktelikten memnun. Kocaman, Marsilya galibiyeti sonrası futbolcularına gösterdikleri takım ruhu için teşekkür etti. Mönchengladbach maçından bu yana takımdaşlığın gelişim gösterdiğinin altını çizen Kocaman "Futbol olarak halen istediğimiz noktada değiliz. Bu takım daha da yukarılara çıkacak düzeyde. Bunun için çalışma azmimizi aynen korumalıyız ama beni mutlu eden bir şey var ki o da sergilenen arkadaşlık ve zor anlardaki kenetlenme" dedi. "Sonuçlar bugün iyi, yarın kötü olabilir. Ancak bu birliktelik bozulmazsa her kötü durumdan daha kısa sürede ve güçlü şekilde çıkarız" diyen Kocaman konuşmasını şöyle sürdürdü: "Mönchengladbach maçından bu yana soyunma odasında, maç öncesi ve sonrasında herkesin ciddiyeti ve birlikteliği beni sevindiriyor. Umarım bu hava bozulmaz."

YEDEKLER GÖREVE
G.Birliği maçı ile yeni bir döneme girdiklerini de ifade eden Kocaman, "Avrupa defterini Şubat ayına kadar kapattık. Kupa ve M'Gladbach maçlarında şans bulamayan arkadaşlarımız görev yapacak. Bu da sezon başından beri çok maç oynayaları dinlendirme fırsatını getirecek. G.Birliği maçını kazanıp yeni döneme güçlü girelim" şeklinde konuştu.

BİZE ULAŞIN