Ben yanıtlıyorum ya başkası!

Soru: Ev sahibinin oyuncuları hakemi seyirciye atıyor mu? Kocaman: İçtenlikle yanıtladığım için bu soruları sorabiliyorsunuz ama umarım başka yerlerde bu soruları soracak muhatap bulabilirsiniz

Gençlerbirliğİ karşılaşması sonrası basın toplantısında Fenerbahçe Teknik Diretörü Aykut Kocaman ile gazeteciler arasında ilginç diyaloglar yaşandı... Bir gazeteci, karşılaşmanın ilk yarısında Fenerbahçeli futbolcuların sık sık hakem Yunus Yıldırım'a itiraz ettiğini ve bu itirazlar sonrası hakemler ve Futbol Federasyonu aleyhine tezahüratlar yapıldığını hatırlatarak, "Ev sahibi takımın futbolcuları hakemi seyirciye atıyor mu" sorusunu yöneltti. "Bu sorulara ben içtenlikle yanıt verdiğim için bana soruyorsunuz ama umarım başka yerlerde bu soruları soracak muhatap bulursunuz" yanıtını veren Kocaman'ın Fatih Terim'i ima ettiği öne sürüldü.

'4 maçı oynayalım transfere bakarız'
F.Bahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, G.Birliği'ni yenerek ligde güçlü bir adım attıklarını söyledi. Kocaman, "Kalan 4 maç ve 12 puan var, bakalım ne olacak. Şu an için çok iyi değiliz. Bu tablonun üzerine biraz daha koyacağımıza inanıyorum. Kazanmak takımın özgüven duygusunu sağlıyor. Taraftarın güvenini sağlıyor. İki taraf da güvenli olunca performans artıyor. İki kulvarda mücadele edecek kadromuz var ama 4 maçı oynadıktan sonra ihtiyaç olup olmadığını tespit daha kolay olacak. Kadroyu değiştirmeden oynatıyorum çünkü çok puan kaybettik" dedi.

BİZE ULAŞIN