Şampiyon olsak ne güzel olur!

Oğuzhan sezon başından beri şampiyonlukla ilgili sorular gelmediğini söyleyip, "Biz maçlara tek tek bakıyoruz. Hep 'Şampiyon olsak ne güzel olur' diye düşünüyoruz" dedi

Beşiktaş'ın genç yıldızı Oğuzhan Özyakup dün idman sonrası basınla sohbet etti. Sezon başında kimsenin kendilerine şampiyonlukla ilgili soru sormadığını hatırlatan Oğuzhan, "Hep, 'Şampiyon olursak ne güzel olur' diye düşünüyoruz. İnşallah sezon sonu böyle konuşabiliriz" dedi. Takım arkadaşı Fernandes'i, Fabregas ve Van Persie gibi isimlerle aynı kategoride gördüğünü söyleyen Oğuzhan, "Avrupa'nın büyük liglerinde oynayabilecek bir futbolcu. Onunla oynadığım için çok şanslıyım" dedi. Türkçe bildiği için takıma uyumunun kolaylaştığını söyleyen Oğuzhan, "Takımda arkadaşlık sezon öncesi kamp sayesinde oldukça iyi durumda" dedi.

Aybaba yabancıdan girdi, A2'den çıktı!
Samet Aybaba yabancı sınırlamasıyla ilgili konuştu. Antrenörlük yaşamı boyunca yabancı futbolcu sayısının üç ile sınırlandırılması gerektiğini savunduğunu belirten Aybaba, "Bundan herkes nemalandığı için kimse ses çıkarmıyor. Bir sağ bek bir sol bek için tüm Türkiye'yi tarıyoruz. 3 yabancının serbest olduğu 1. Lig 30 yaşında oyuncularla dolu. Gençler şans bulamıyor. PAF artık yok, A2 de işe yaramıyor" diye dert yandı.

6 aydır gizlenen proje açıklanıyor
Beşiktaş'ta yönetim şimdi önemli bir projenin peşinde... Siyah beyazlı takımın yöneticisi Tamer Kıran ile İletişim, Yeniden Yapılanma ve Stratejik Planlama Komitesi Başkanı Adnan Dalgakıran'ın 6 aydır üzerinde çalıştıkları projede son aşamaya gelindi. Perşembe günü basına açıklanacak proje Beşiktaş'ın altyapı planlaması ve gelir-gider dengesini yeniden düzenleyecek. Bu konudaki projeler kamuoyu ile paylaşılacak.

BİZE ULAŞIN