"Aybaba beni istemiyor"

Beşiktaş'ın Portekizli yıldızı Ricardo Quaresma açıklamalarda bulundu. Kanaltürk'teki Top Bizde programına konuşan yıldız oyuncu, futbol oynamak istediğini; fakat teknik direktör ve yönetimin kendisini oynatmak istemediğini belirtti. Quaresma, "Benim için önemli olan Beşiktaş'ta oynamak. Beşiktaş yönetimi ve teknik direktörümüz benim bu formayı giymemi istemiyor" ifadelerini kullandı.

Kimseyle problemi olmadığını söyleyen Q7, "Benim teknik direktörle bir sorunum yok. Ama teknik direktör ve yönetim benim oynamamı istemiyor. Çalışmalarıma devam ediyorum. Benim açımdan hiç bir problemim yok." diye konuştu.

Galatasaray ile anlaştığı iddialarına da cevap veren Portekizli, Abdürrahim Albayrak'ın kendisiyle görüşüp görüşmediği ile ilgili sorulan soruya, "Kesinlikle hiçbir futbol kulübüyle görüşmem olmadı. Benim için önemli olan Beşiktaş'ta oynamak. Tek tercihim bu. Kesinlikle şu anda takımda oynamak istiyorum. Bu tip haberlerden de bir bilgim yok. Beşiktaş yönetimi ve Aybaba benim bu formayı giymemi istemiyor. Şu an için yapacak bir şey yok. Yanıt vermem doğru olmaz." diye cevap verdi.
BİZE ULAŞIN