Türk futbolu büyüyor

Dünyaca ünlü iki eski yıldızdan Bala ck, Türk futbolunun büyümeye devam ettiğini söylerken, Zidane ise Fenerbahçe'nin genç yeteneği Sali h'e övgüler yağdırdı

Pazar 26.05.2013
Son Güncelleme: Pazar 26.05.2013
ABONE OL
Alman futbolunun önemli yıldızlarından Michael Ballack, Türk takımlarının Avrupa'daki başarısını SABAH'a yorumladı. Londra'da konuşma fırsatı yakaladığımız Ballack, G.Saray ve F.Bahçe'nin bu sezon Avrupa'da adından çokça söz ettirdiğini vurguladı. Bu seviyenin Türk futbolu açısından önemli bir başarı olduğuna değinen Ballack, "Türk futbolu büyümeye devam ediyor. Avrupa devlerinin mücadele ettiği liglerde süreklilik sağlamak büyük önem taşıyor" diye konuştu. Ballack Chelsea'de beraber oynadığı Drogba için ise, "Çok saygı duyduğum bir oyuncu. Türkiye'de rahat ettiğini düşünüyorum" dedi.

SALİH ÖNEMLİ YERLERE GELEBİLİR
Fransız Milli Takımı, Real Madrid ve Juventus gibi takımlarla büyük başarılara imza atmış olan Zinedine Zidane Türkiye'de düzenlenecek U20 Dünya Şampiyonası öncesi Salih'e övgüler düzerek, "Salih Türkiye için önemli bir futbolcu. Çok yetenekli ve teknik. Aşama kaydetmeye devam ederse önemli yerlere gelebilir" şeklinde konuştu.

EFSANELER YAN YANA
Dünyaca ünlü yıldızlar Zinedine Zidane ve Michael Ballack, Londra'da arkadaşımız Timur Sırt'a Türkiye'nin ve Türk futbolunun yükselişte olduğunu söyledi.