Ünal Aysal'dan Chedjou açıklaması

Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal, Chedjou transferinin tamamlanmak üzere olduğunu açıkladı.

Pazartesi 27.05.2013 00:00
ABONE OL
Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal, transfer çalışmalarının aralıksız sürdüğünü, bu konuda aceleci olmadıklarını söyledi.

Iğdır Organize Sanayi Bölgesi'nde bulunan kendisine ait meyve suyu ve konsantresi fabrikasını ziyaret eden Ünal Aysal, basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Transfer çalışmalarıyla ilgili yöneltilen soruların üzerine başkan Aysal, "Galatasaray'da transfer durmaz biliyorsunuz. Chedjou kadromuza dahil olmak üzere. Aşağı yukarı 2-3 transferimiz daha olacak. Ama mevsim müsait ve daha zamanımız var. Acele etmeye de gerek yok" dedi.

Sarı-kırmızılı ekipte hep büyük hedefleri kovaladıklarına dikkati çeken Aysal, "Kulüplerde yönetimlerin görevi, hedeflenen işleri yapmaya çalışmaktır. Bu biraz yöneticilere biraz şansa biraz da diğer takımlara bağlı. Bizim hedefimiz, Türkiye'ye UEFA Şampiyonlar Ligi kupasını getirmektir. Biz elimizden geleni yaparız. Artık gerisi biraz da şans" ifadelerini kullandı.

Aysal, Iğdır'daki tesisi 10 yıl önce açtıklarını, sonrasında gelme imkanı bulamadığını belirterek, incelemelerinin ardından akşam İstanbul'a döneceğini aktardı.