Tezgahın içinde mi!

Sarı-lacivertli kulübün Genel Sekreteri Talat Yılmaz: Birileri tezgahlar kurup, entrika çeviriyor. Aysal da bu tezgaha dahil mi? Sonunda adalet tecelli edecek

Galatasaray Başkanı Ünal Aysal'ın "2 sene geçti. Mahkemeler sonucunda Aziz Yıldırım ceza yiyecek, Fenerbahçe de ceza alacak" sözlerine sarılacivertlilerden tepki geldi. Fenerbahçe Kulübü Genel Sekreteri Talat Yılmaz, SABAH'a yaptığı açıklamada atv'de yayınlanan "Karadayı" dizisine atıfta bulundu. Yılmaz, "3 Temmuz süreci bir tezgahtı herhalde, bu tezgahı da hazırlayanlar da sürekli gündeme getirerek sonlandırmamaya çalışıyor. Hani bir dizi var ya televizyonda Karadayı diye. İçeride birileri tezgahlayıp entrikalar düzenliyor. Ünal Aysal da bu tezgaha mı dahil?" dedi.

'ADALETE GÜVENİMİZ TAM'
Şike konusundaki konuşmalara cevap vermekten yorulduklarını belirten Yılmaz şunları söyledi: "Bu insanları kendi başlarına bırakacağız. Üstüne vazife olmayanlar üstüne vazife olmayan işler hakkında konuşuyor. Yargıtay'ın kararına karışıyor. Biz adalete güveniyoruz ve Yargıtay'ın kararı sonunda adaletin tecelli edeceğine inanıyoruz."


BİZE ULAŞIN