Zor günlerin adamıyım

SABAH'a konuşan Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, zor bir göreve geldiklerini belirterek, "Biz zorluklara alışkınız. Üstesinden geliriz" dedi

Cuma 31.05.2013
ABONE OL
Türkiye Basketbol İkinci Lig Finali'ndeTrabzon Basketbol'un Uşak Üniversitesi'ni 71-66 yenerek şampiyon olduğu maçın sonunda büyük sevinç yaşanırken, maçı tam kadro izleyen Trabzonspor'un yeni yönetiminde de coşku vardı. Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu maç sonrası oyuncuları tek tek kutlarken kupayla da objektiflere poz verdi. Düzenlenen törenin ardından SABAH'a açıklamalar yapan Hacıosmanoğlu, kupaları müzelerine götürmeye devam edeceklerini söyledi.

BİZİM HAYATIMIZ ZOR
"Yönetime geldikten sonra nasıl bir tablo ile karşılaştınız?" şeklindeki sorumuza, "Zor bir göreve geldik" yanıtını veren Hacıosmanoğlu şunları söyledi: "Hayatımız zor günler içinde geçtiği için alışkınız. Ben zor günlerin adamıyım. Üstesinden gelmeyi biliriz. Başarı için gece gündüz çalışacağız."

İLK KUPASINI ALDI
Kazanılan
kupanın camiaya büyük moral olduğunu söyleyen Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, "Bu takımın Beko Basketbol Ligi'nde de başarılı olacağına inanıyorum" dedi.