Caner Erkin'e çirkin pankart!

Galatasaray-Fenerbahçe derbisi için sarı kırmızılı taraftarların hazırladığı "Berkay gol gol gol, yengeye selamlar" pankartı Fenerliler'i kızdıracak.

Pazar günü Arena'da oynanacak Galatasaray- Fenerbahçe derbisi öncesinde nefesler tutuldu. Her ne kadar aradaki puan farkı 13 olsa da ezeli rekabet nedeniyle taraftarlar bir hayli gergin. Magazin sayfalarını süsleyen Asena-Caner Erkin çifti Sarı- Kırmızılı tribünlerinin de dikkatini çekmiş durumda.. Sarı-Kırmızılı taraftarlar, şarkıcı Berkay ile adı aşk dedikodusuna karışan Caner Erkin eşi Asena ile Fenerbahçe'yi vurmayı planlıyor.

SOSYAL MEDYADA YAYINLANDI
Maçtan önce hazırlanan pankartlardan bir tanesi çok dikkat çekiciydi ve sosyal medyaya düştü bile. "Berkay gol gol gol, Caner P..! Yengeye selamlar" yazan pankart Fenerbahçeliler'i kızdırdığı kadar Galatasaraylı bazı taraftarlarının da tepkisini çekmiş durumda... Arena'daki maç öncesinde Galatasaray taraftarların Fenerbahçe kalecisi Volkan Demirel, Emre Belözoğlu ve Meireles'i hedef olan bazı pankartların da hazırlandığı öğrenildi.
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN