10 maddede Selçuk olayı!

1 ÇİLEK TRANSFERLERİ
2011-12 sezonunda G.Saray'ı adeta tek başına şampiyon yapan Selçuk İnan tribüne Melo ile birlikte ilk çağrılan isimdi. Ancak Sneijder- Drogba transferleri sonrası Selçuk'u taraftar unuttu ve yıldız futbolcu kendisini değersiz hissetmeye başladı.

2 FATİH TERİM'İN GİDİŞİ
Fatih Terim'in sisteminde takımın lideri olan Selçuk, Mancini ile 2. plana itildi. Oyun kurma görevi Sneijder'e verildi. Daha çok koşmak zorunda kalan Selçuk, pas hatası yapmaya başladı ve asist sayısı azaldı.

3 DURAN TOP POLEMİĞİ
İlk şampiyonluğunda serbest atıştan 5 gol atan Selçuk, Drogba'nın duran topları kullanmaya başlamasının ardından 1 yıldır frikik golüne hasret kaldı. Hatta korner bile kullanamaz oldu.

4 BURAK YILMAZ TAKINTISI
Selçuk, Burak'la aynı evi paylaşacak kadar iyi arkadaş. Bu dostluk saha içine de taşınıyor. Selçuk sadece Burak'a gol attırmak için birçok pozisyonu heba etti.

5 MANCİNİ'YE YAPILAN ŞİKAYETİ DUYDU
Sneijder-Drogba ikilisi, Mancini'nin kapısını çaldı ve "Pas alamıyoruz. Biz Selçuk ve Burak'a kaç pas atmışız, onlar bize kaç pas atmış bakın" dedi. Bu şikayet, Selçuk'un kulağına gitti.

6 DROGBA'YA DOĞUM GÜNÜNDE TAVIR
11 Mart'ta 36 yaşına basan Drogba için tesislerde doğum günü partisi düzenlenirken gitmeyen tek isim Selçuk'tu. Partide Drogba ile eğlenen Burak, GSTV'yi arayıp "Benim görüntülerimi silin Selçuk bozulur" diyerek ikili arasındaki soğukluğu belli etti.

7 SNEİJDER KUTLAMAYA GELEN SELÇUK'U İTTİ
Bursa maçında sorun su yüzüne çıktı. Sneijder attığı golden sonra kendisini kutlamaya gelen Selçuk'u itti ve tek başına sevindi.

8 TARAFTAR KAYSERİ MAÇINDA YUHALADI
Formsuz bir dönem geçiren Selçuk'un arkasında tribünler de durmadı. Futbol hayatında ilk kez Kayseri maçında yuhalandı.

9 FENERBAHÇE MAÇINDA FORMASINI ÇIKARDI
Mancini, şut atan Selçuk'u "Neden pas vermiyorsun?" diye azarladı. Tribünler Sneijder ve Drogba'yı görmeyen Selçuk'u ıslıkladı. Değişikliği beklemeden maçtan çıkmak istedi. "

10 BURAYA KADARMIŞ" DEDİ VE GİTTİ
Selçuk, soyunma odasına geldiğinde "Yolu

Goller Cepte
BİZE ULAŞIN