Hakem Yıldırım, Melo'nun dili için ne dedi?

Melo'nun Emre'ye dil çıkardığı harekete kart göstermeyen derbinin hakemi Bülent Yıldırım kendini savundu.

Galatasaray-Fenerbahçe derbisini yöneten FIFA kokartlı hakem Bülent Yıldırım en çok Melo'nun çıkardığı dili görememesi ile eleştirildi.

FELİPE MELO'NUN ÇİRKİN HAREKETİNİ GÖREMEDİ

Yıldırım'ın gözlemcisi MHK'ye Melo'nun dil çıkarmasını göremediğini ve o esnada 4. hakem Adil Sinem'den gereken yardımı alamadığını söylediği öğrenildi.

Tecrübeli hakemin, Brezilyalı oyuncunun dilini çıkardığı esnada ters taraftaki Caner'in kendisine itiraz ettiği için onunla meşgul olduğunu ve 'o enstantaneyi kaçırdığını ifade ettiği vurgulandı.

"4. HAKEMDEN YARDIM ALAMADIM"

Futbolcuların aşırı tepkisi üzerine 4. hakem Adil Sinem'e kulaklıktan durumu soran Yıldırım'ın gereken desteği de alamadığını söylediği belirtildi. Oyuncuların aşırı tepkisini gören Bülent Yıldırım'ın ısrarla bir şeylerin olup olmadığını Adil Sinem'e kulaklıktan tekrar tekrar sormasına rağmen kesin bir cevap alamadığının altını çizdiği öğrenildi.

MELO'NUN O HAREKETİNİ DE SONRADAN GÖRMÜŞ

Bu arada hakemler, Brezilyalı futbolcunun parmağıyla Bekir İrtegün'e yaptığı 'yiyorsa' hareketini karşılaşma sonunda öğrendi. Gözlemcilerle yapılan toplantıda yayıncı kuruluştan gelen CD izlenerek bu çirkin harekete tanıklık etmiş oldu. (Haber7)

Goller Cepte
BİZE ULAŞIN