Terapi odasına

Milli futbolcunun TFF, hakem Çakır ve Galatasaray yönetimine isyanı, Aslan'da taşları yerinden oynattı. Aysal kaptanların yanı sıra Melo ve Sneijder'in katılacağı toplantıda futbolcuların şikayetlerini dinleme kararı aldı

Kasımpaşa karşısında alınan farklı mağlubiyet sonrası ikinciliği tehlikeye atan Galatasaray'da sular durulmuyor. Taraftar, Florya'ya giderek protesto gerçekleştiriyor, Roberto Mancini'yi istifaya davet ediyor. Lig ve kupa finalinde oynanacak son 5 maçın sonucuna göre hareket edecek olan Aysal, avukatlarına talimat verdi ve Mancini'nin 9 milyon Euro'luk tazminatının araştırılmasını istedi. Geçen hafta İtalyan hoca ile görüşen G.Saray Başkanı, lig bitene kadar Florya'ya gitmeme kararı aldı. Selçuk'un maçtan sonra yaptığı açıklamaların ardından takım kaptanlarıyla bu hafta içi görüşmeyi planlayan Aysal, bu toplantıda futbolcuların dertlerini dinleyerek çözüm arayacak.

MELO VE SNEİJDER TEMSİL EDECEK
Kurmaylarına "Takım kaptanları ile toplantı ayarlayın. Onlarla özel olarak görüşmek istiyorum" diyen Ünal Aysal, bu zirvede sadece takım kaptanları Sabri-Selçuk-Hakan üçlüsünün olmasını istemiyor. Aysal'ın talimatıyla bu toplantıya yabancı oyuncular adına Melo ile Sneijder de katılacak.

Selçuk İnan ne demişti?
Selç uk İnan, Kasımpaşa mağlubiyeti sonrası "Bu yönetim, bizi Dünya Kupası'nda temsil edecek olan Cüneyt Çakır'a hiç yakışmadı. Semih'in pozisyonunda faul verilmemesi bizi çok şaşırttı. O kadar alın terimiz var. Bir takımın kaderiyle bu kadar oynayamazsınız. Türkiye'yi Şampiyonlar Ligi'nde temsil ettik. İki gün önce deplasmanda kupa maçı oynadık. Neden pazar ya da pazartesi değil de cumartesi oynuyoruz. Lütfen daha dikkatli olsunlar yoksa art niyet arayacağız."

Birisi kesin yalan söylüyor!
G.Saray cephesinde Cüneyt Çakır'ın yönetimi kadar futbolculara yaptığı çelişkili açıklamalara da büyük öfke var. Kerem'in dirseğiyle yerde kalan Sneijder, pozisyona ilişkin Çakır'ın kendisine, "Kerem dirsek atmadı, sana eli çarptı" dediğini soyunma odasında arkadaşları ile paylaştı. Türk oyunculardan birisi ise, "Aynı itirazı ben de hakeme yaptım. Ama bana 'Kırmızılık dirsek değil' cevabını verdi" dedi. Sneijder'e başka, Türk oyunculara başka konuşan Cüneyt Çakır, Galatasaraylı oyuncular nazarında tüm güvenini kaybetti.

Mancini zirvesi!
Galatasaray'da Mancini'nin kaderi kupa finali ve son 4 haftaya bağlı... NTVSpor'un haberine göre; yönetim kurulunu toplayan Aysal, kupanın kaybedilmesi ve ligdeki yenilgilere göre İtalyan çalıştırıcı ile yolları ayıracağını duyurdu. Aysal, Mancini'nin 9 milyon euroluk tazminatını incelemeleri için kulübün mali danışmanlarını da harekete geçirdi.

Goller Cepte
BİZE ULAŞIN