İshak'a G.Saray kancası

Galatasaray, Trabzonspor'un 24 yaşındaki oyuncusu İshak Doğan için devreye girdi ve futbolcu takası ile kulübün kapısını çaldı

İshak'a G.Saray kancası
Trabzonspor'da son haftalarda forma giymeye başlayan İshak Doğan, G.Saray'ın transfer gündemine girdi. Daha önce Mustafa Yumlu'yu da transfer listesine alan sarı-kırmızılı kulüp, İshak için bordo-mavili takıma nakit para yerine takasla futbolcu önerdi. Ancak İshak'ı satmayı düşünmeyen Trabzonspor bu teklifi reddetti. Bu arada Trabzonspor'un da G.Saray'dan Yekta'yı transfer etmek için nabız yokladığı ancak oyuncunun kulübünde kalma kararı aldığı belirtildi.

TRABZON ZENGİN'DE KARARLI
Öte yandan Ersun Yanal'ın gelişi sonrası ismi Trabzonspor ile anılan Erkan Zengin için kulübüyle ön görüşmeler yapan bordo-mavililer, bu futbolcuyu kadroya katmakta kararlı. Sezon sonu bedelsiz göndermektense devre arasında gönderip para kazanmayı tercih eden Eskişehir'in talipler arasında en ciddi olarak Trabzonspor'un teklifini gördüğü öğrenildi. 29 yaşındaki oyuncuyu gündemine alan Fransız ekibi Marsilya da Eskişehirspor'un kapısını çalmaya hazırlanıyor. Bu sürpriz rakip karşısında geri adım atmayan Trabzonspor'un Anadolu temsilcisine takasla futbolcu da önerdiği ifade edildi.


HAMZAOĞLU'NDAN DERBİ ÖNCESİ GÖZDAĞI

FIRTINA ATV'DE MORAL ARIYOR

TRABZONSPOR'DA ŞOK İSTİFA

Goller Cepte
BİZE ULAŞIN