Tadımız kaçmasın

Slaven Bilic, futbolcularıyla yaptığı derbi konuşmasında "Tatile lider ve keyifli gidelim. Sizden mazeret değil, galibiyet bekliyorum" dedi

Tadımız kaçmasın
Galatasaray'ı yenerek liderliğini devam ettirmeyi planlayan Beşiktaş'ta teknik direktör Slaven Bilic'ten futbolculara derbi uyarısı geldi. Hırvat hoca, talebeleriyle yaptığı konuşmada, "Bu noktaya kadar hak ederek geldik. Savaştık ve kazandık. Galatasaray'ı da yenerek tatile lider ve keyifli gidelim. Derbide sizden mazeret değil, zafer bekliyorum" dedi. Bilic'in konuşmasının ardından arkadaşları adına söz alan Kaptan Tolga Zengin ise "Bugüne kadar camiamızın yüzünü kara çıkarmadık, yine çıkarmayacağız" diyerek hocasına galibiyet sözü verdi.

ASLAN'I PRESLE BOĞACAKLAR
Beşiktaş, Galatasaray derbisinde oyun stratejisini baskılı futbol üzerine kuracak. Bilic'in hafta içinde yapılan idmanlarda Atiba ve Necip gibi eksiklere rağmen 4-2-3-1 dizilişinden vazgeçmezken, farklı hücum varyasyonları üzerinde durdu.

ERTELEME İLAÇ GİBİ GELDİ!
Beşiktaş'ın A takımdan sorumlu yöneticisi Mete Vardar, G.Saray'ı yenerek, bu sezon ilk derbilerini kazanacaklarını vurguladı. Vardar, "Takım olarak gayet iyi durumdayız. Kupa maçının ertelenmesiyle dinlenme fırsatı da yakaladık. Hedefimiz 3 puan" dedi.

YÖNETİMDEN PRİM SÜRPRİZİ
Beşiktaş Yönetimi, motivasyonu üst seviyeye açıkarmak için ekstra prim kararı aldı. Karar futbolculara da iletilirken rakamın daha sonra belirleneceği ifade edildi. 2. Başkan Ahmet Nur Çebi, "Siz G.Saray'ı yenin, gerisini bize bırakın" diyerek oyunculara moral verdi.

Goller Cepte
BİZE ULAŞIN