Melo: Çok konuşma Bilic

Melo'nun derbinin devre arasında Bilic'in omuzuna elini atıp konuşması çok tepki çekmişti. Brezilyalı futbolcunun, Hırvat hocaya neler söylediği ortaya çıktı.

Melo: Çok konuşma Bilic
Beşiktaş ile Galatasaray arasındaki derbiye damgasını vuran olaylardan biri Felipe Melo ile Slaven Bilic arasında yaşanmıştı. Brezilyalı futbolcunun, elini hocanın omzuna atarak bir şeyler söylemesi, Bilic tarafından da itilerek karşılanması büyük tepki çekmişti. Herkes Melo'nun hocaya ne dediğini merak ederken, Bilic basın toplantısında, "Maçla alakası olmayan şeyler söyledi, aramızda kötü bir diyalog yoktu" ifadesini kullanmıştı. Ancak, Melo'nun Slaven Bilic'e tam olarak ne dediğini belli oldu.

Sambacı'nın, ilk 45 dakikanın son düdüğü çaldıktan sonra Bilic'in yanına giderek, "Çok fazla itiraz ediyorsun, çok konuşuyorsun, hep ayaktasın ve sürekli hakemlere itiraz halindesin. Biz bile bu durumdan rahatsız oluyoruz, bunlara gerek yok" dediği ortaya çıktı. Hırvat teknik adam ise kameralara yansıdığı üzere Melo'yu itmiş ve "Sen ne karışıyorsun seni ilgilendirmez" cevabını vermişti.

Fanatik
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN