Galatasaray Divan Kurulu'nda gergin anlar

Galatasaray Kulübü Divan Kurulu'nun olağanüstü toplantısı Türk Telekom Arena'da yapıldı. Toplantıda Başkan Duygun Yarsuvat ile Atalay Şahinoğlu arasında gergin anlar yaşandı.

Galatasaray Divan Kurulu'nda gergin anlar
Stat içerisinde bulunan çok amaçlı salonda gerçekleştirilen toplantıya, kulüp başkanı Duygun Yarsuvat ile yönetim kurulu üyeleri Dursun Aydın Özbek, Ebru Köksal, İsmail Sarıkaya, Hasan Murat Atay, Ural Aküzüm de katıldı. Kulüp eski başkanlarından Ali Tanrıyar ile Faruk Süren de toplantıda hazır bulundu.

Toplantının başlangıcında Galatasaray Divan Kurulu Başkanı İrfan Aktar, üyeliğe yeni hak kazanan kişilere yönelik olarak, kurulun kuruluşu, işlevi ve çalışma esasları ile kulüp hakkında bilgi verdi.

YENİ ÜYELERE BERATLARI VERİLDİ

Galatasaray Kulübü Divan Kurulu Üyeliği'ne hak kazanan ve üyelikleri kulüp yönetimi tarafından onanan kişilere beratları verildi.

Divan kuruluna 221 yeni üyenin dahil olduğu açıklanırken, isimler tek tek okunup, katılımcılar arasında bulunan kişilere beratları sunuldu. Yeni üyelerin de katılımıyla divan kurulunun toplam üye sayısının 2 bin 38'e ulaştığı kaydedildi.

Yeni üyeler arasında, TBMM Eski Başkanı Köksal Toptan ile Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın kardeşi Acar Yıldırım da yer aldı. Toptan'a beratını kulüp başkanı Duygun Yarsuvat verirken, Acar Yıldırım ise toplantıya katılmadı.

Öte yandan, kulübün efsane başkanlarından Ali Tanrıyar, eşi Selma Tanrıyar'a, eski başkanlardan Faruk Süren ise kızı Yelda Elmas'a divan kurulu üyelik beratlarını takdim etti.
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN