Taarruz sürüyor

Taarruz sürüyor

Ersun Yanal'ın istekleri doğrultusunda transfer girişimlerini sürdüren Trabzonspor yönetimi, Aytaç Kara için Eskişehir ile anlaştı. Tolgay'ı ikna için ise Almanya seferi başladı

Kadrosunu güçlendirme çalışmasına devam eden Trabzonspor, Ersun Yanal'ın talebi üzerine Kayserispor'dan Hakan Arıkan ve Akhisar Belediye'den stoper Uğur Demirok'un işini bitirdi. Trazon'a gelen Hakan takımla çalışmalara başladı. Akhisar'dan Kadir Keleş'in bonservisi ve 1.5 milyon lira karşılığında transfer edilen Uğur ise İstanbul'daki kötü hava koşulları nedeniyle kampa akşam katılabildi.

AYTAÇ İÇİN İKİ İSİM YOLCU
Trabzonspor, Eskişehirspor'dan Aytaç Kara'da da mutlu sona yaklaştı. Aytaç'a karşılık oyuncusu Emre Güral'ı kırmızı-siyahlı kulübe veren bordo-mavililer, Aykut Demir'i de bu transfer için gözden çıkardı. Ersun Yanal'ın Eskişehirspor'dan öğrencisi olan Aytaç'la el sıkışılmasının ardından 21 yaşındaki futbolcunun kampa katılması bekleniyor.

TOLGAY'DA SON TURLAR
Tolgay Arslan transferi için Almanya'ya giden kulüp CEO'su Burak Gürdal dün oyuncu ve eşiyle görüştü. Tolgay'ın eşini ikna etmeye çalışan Gürdal, buradan da Erkan Zengin ile görüşmek için İsveç'e gideceği yönündeki iddialara ise yanıt vermekten kaçındı.

ERKAN İŞİ MUAMMA
Trabzon'da Erkan Zengin transferi arapsaçına döndü. Erkan konusunda Trabzon kamuoyu yönetime, 'Bu futbolcu alınmasın' yönünde baskı yaparken, yönetim ise oyuncuyla görüşmeye devam ediyor. Eskişehirspor'un onay verdiği transferde Erkan'dan, "Ben Trabzonspor'a gitmem" sözlerine açıklık getirmesi istendi.

EKİCİ DENİZE KAVUŞTU
Trabzonspor Dergisi'nin ocak sayısı dün piyasaya çıktı. Derginin kapağını, "İlk kez bir deniz kentinde yaşadığım için mutluyum" diyen Mehmet Ekici süsledi.

Goller Cepte
BİZE ULAŞIN