Erkan Zengin resmen açıklandı!

Erkan Zengin resmen açıklandı!

Trabzonspor, "Fener'den başka takımda oynamam" diyen Erkan için Eskişehir ile 2 milyon 250 bin Euro'ya anlaştığını duyurdu

  • Futbol
  • Çarşamba 14.01.2015
Trabzonspor haftalar önce listesine aldığı Erkan Zengin'in transferi için kulübü Eskişehirspor ile anlaştığını resmen duyurdu. Bordomavili kulüp, dün önce Fenerbahçe'nin gündeminde de bir numarada yer alan ve ısrarla sadece sarı-lacivertli kulüpte oynamak isteğini açıklayan Erkan için Eskişehirspor ve oyuncu ile görüşmelere başladığı bilgisini kamuoyu ile paylaştı. Trabzonspor, akşam saatlerinde ise kırmızı-siyahlılarla Erkan için 2 milyon 250 bin Euro bonservis bedeli karşılığı anlaştığını KAP'a açıkladı. Bu gelişmeler sonrası Erkan Zengin, NTV Spor'a, "Benim Borsa'ya bildirilen açıklamadan haberim yok. Fenerbahçe'ye gitmek istiyorum. Türkiye'de sadece Fenerbahçe'de oynama yönündeki fikrimde değişiklik yok" açıklamasını yapınca kafalar yine karıştı.

Uğur bugün imzalıyor
Trabzonspor'un renklerine bağladığı Akhisar'ın milli stoperi Uğur Demirok'un imzası evrakları yetişmediği için bugüne kaldı.

Yanal ikna turunda
Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal, Eskişehirspor'dan öğrencisi olan Erkan Zengin'i arayarak kararını gözden geçirmesini istedi.

Goller Cepte
BİZE ULAŞIN