Fenerbahçe'yi G.Saray kurdu

Galatasaray'ın dün yapılan Divan Kurulu toplantısında Başkan Duygun Yarsuvat, ezeli rakipleri Fenerbahçe'yi kızdıracak tarihi bir iddia ortaya attı

Fenerbahçe'yi G.Saray kurdu
Galatasaray'ın Divan Kurulu toplantısı dün TT Arena'da yapıldı. Başkan Duygun Yarsuvat önce kürsüye çıkıp amatör şubelerle ilgili konuştu. Galatasaraylıları, amatör branşlara sponsor olmaya davet eden Yarsuvat, "Basketbol, seyircisine keyif veren bir spor dalı. Basketbol takımımız, Avrupa Ligi'nde 7 kişi ile geçen senenin şampiyon takımını yenerek son 16'ya kaldı. Şimdi bu takımı desteklemeyecek miyiz? Sizlerden, dayanışma bekliyoruz" dedi. Yarsuvat, TT Arena'nın Galatasaray için yapıldığını ancak üst hakkının henüz alınmadığını dile getirerek, "Türk Telekom elimizden alınabilir. Bunu halletmek için uğraşıyoruz. İlk hedefimiz bu stadın üst hakkını tapuda tescil etmek" ifadesini kullandı.

OTURDUĞU YERDEN İKİ KEZ MÜDAHALE ETTİ

Divan toplantısında amatör şubelerin durumu tartışılırken Duygun Yarsuvat ezeli rakipleri Fenerbahçe'yi kızdıracak bir iddia ortaya attı. Divan üyesi Oral Yılmaz, Galatasaray'ın hep enleri ve ilkleri yaptığını hatta federasyonları bile Galatasaray'ın kurduğunu söyleyince Başkan Yarsuvat , Oral Yılmaz'ın sözünde araya girdi ve "Fenerbahçe'yi de" diye seslendi. Yarsuvat, Oral Yılmaz'ın bir anlam verememesi üzerine "Fenerbahçe'yi de Galatasaraylılar kurdu" diye bir kez daha seslendi.

CEHENNEMDEYİZ!
Yarsuvat: "Bütün amatör şubelerin gideri 95 milyon lira, gelirleri ise 30 milyon. Eskiden cennetti birçok şey. Şimdi cehennemde yaşıyoruz. Çok zor durumdayız."

COŞKULU KARŞILAMA
Galatasaray devre arası kampı için dün Alanya'ya gitti. Özel uçakla Gazipaşa Havalimanı'na inen sarı kırmızılıları, Alanya Galatasaraylılar Derneği ile 200 taraftar karşıladı. Havalimanından çıkan teknik heyet ve futbolculara, tezahüratla sevgi gösterisinde bulunuldu. Bazı futbolcular bir engelli taraftarla fotoğraf çektirirken, Hamza Hamzaoğlu ise bir taraftarın bebeğini kucağına alıp poz verdi.

Goller Cepte
BİZE ULAŞIN