'Mesut değilim'

Trabzonlu Ekici, kendisini Özil’e benzetenlere seslendi: Benim kişiliğim ve oyun tarzım farklı. Beni Mesut Özil'e benzetmeyin

'Mesut değilim'
Ligin ilk yarısında gösterdiği performans ile takımda ön plana çıkan Mehmet Ekici, kulüp dergisine çarpıcı açıklamalarda bulundu. Takımda karakterli oyuncular ile oynadığı belirten Ekici, "Çok yetenekli, tecrübeli ve karakterli oyunculara sahibiz. Trabzonspor Türkiye'nin büyük kulüplerinden biri. Her zaman başarıyı kovalayan bir camia" dedi. Ekici oyun sitili ile Mesut Özil'e benzetilmesi hakkında ise şunları söyledi: "Ben birine benzetilmekten ziyade Mehmet Ekici olmak istiyorum. Kişiliğimle, oyun tarzımla başka biriyim. Birine benzetilmekten hoşlanmıyorum."
Çağlayan tepkisi!
Trabzonspor resmi sitesi, şikede yeniden yargılanma davasını takip etmek isteyen taraftarların adliyeye alınmaması hakkında açıklama yaptı: "Şikede mağdur olan Trabzonlulardır. Bundan sonraki davalarda kamu görevlilerini eşit davranmaya davet ediyoruz."

'Seve seve gelirim'
Eskişehirli Aytaç Kara'ya teklifini yapan Trabzonspor beklemeye çekildi. Futbolcunun da bordomavili formayı giymeyi çok istediği ve Ersun Yanal ile görüşerek, "Kulübümle anlaşılırsa Trabzonspor'da seve seve oynarım" dediği öğrenildi.

Yanal: Bu arayı iyi değerlendirelim
Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal, lige verilen arada Trabzon'da çalışmalarının kendileri için bir avantaj olacağını söyledi. Futbolcuları ile bir konuşma yapan Yanal, "İlk yarıda bazı aksaklıklar yaşadık. Bu sorunları gidereceğimize inanıyorum. Herkes özverili bir şekilde çalışmalı ki ikinci yarıda istediğimiz noktaya ulaşalım" dedi.

Goller Cepte
BİZE ULAŞIN