Veysel Sarı Kasımpaşa'ya imza atıyor

Veysel Sarı Kasımpaşa'ya imza atıyor

Galatasaray, Veysel Sarı’nın transferi için Kasımpaşa ile anlaştı ama sorun oyuncunun menajerin alacağı para.

Galatasaray'da teknik direktör Hamza Hamzaoğlu'nun raporu sonrasında kadroda düşünülmeyen isimler bir bir elden çıkarılmaya başlandı. Furkan Özçal'ın Karabükspor'a kiralanmasından sonra Veysel Sarı'nın bonservisiyle birlikte Kasımpaşa'ya satılması için iki kulüp anlaşma sağladı. Galatasaray Veysel Sarı için Kasımpaşa'dan 350 bin euro bonservis bedeli alırken, transferin sonuçlanması için Veysel Sarı ile Kasımpaşa Kulübü'nün görüşmeleri sürüyor. Lacivert-beyazlı kulüp Veysel Sarı ile anlaşma sağladığı anda bu transfer resmiyet kazanacak ve genç futbolcu sezonun ikinci yarısında Kasımpaşa forması giyecek.

ÖKSÜZ: TEK SORUN MENAJER PARASI

Kasımpaşa Kulübü Başkanı Vekili Hasan Hilmi Öksüz, Galatasaraylı futbolcu Veysel Sarı'nın transferi için "Galatasaray ve oyuncuyla anlaştık. Ancak, menajer bedeli nedeniyle şu anda transfer durdu" dedi.

Hasan Hilmi Öksüz, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Veysel'i transfer etmek istediklerini aktararak, "Veysel'in transferi için Galatasaray ve oyuncuyla anlaştık. Ancak, menajer bedeli nedeniyle şu anda transfer durdu. Transfer durdu. Transferin olup olmayacağı belli değil. Turgay Ciner Bey ile Shota Arveladze konuyu görüşüyor. Konuyla tamamen Turgay Bey ilgileniyor. Menajer sorunu giderilirse transfer gerçekleşir" ifadelerini kullandı.
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN