Ada'ya beraber gideriz

Her konuda anlaştığı Hamburglu futbolcudan tekrar Beşiktaş ile görüştüğü için vazgeçen Trabzonspor Başkanı, sürece ilişkin sert açıklamalar yaparken Çebi'yi de hedef aldı

Ada'ya beraber gideriz
İbrahim Hacıosmanoğlu, Beyaz Tv'de katıldığı 'Beyaz Futbol' programında bir kez daha Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi'yi hedef aldı. Önceki gün yine aynı programa bağlanarak, "Ahmet Nur Çebi'den Tolgay transferinden çekilmesini rica etmiştim. O da bana söz vermişti. Bizim için verilen söz senettir" ifadelerini kullanan Hacıosmanoğlu, Çebi'nin dün verdiği yanıt sonrası yine sert açıklamalar yaptı.

FİKRET ORMAN: AMACIMIZ TRABZON'U EZMEK DEĞİL - TIKLAYIN

BİLİC GİDİYOR İDDİASI
Her konuda anlaştıkları Tolgay Arslan'dan tekrar Beşiktaş ile masaya oturduğu için vazgeçtiklerini bir kez daha vurgulayan Hacıosmanoğlu, "Beşiktaş Teknik Direktörü Slaven Bilic, Tolgay'a mesaj atıp, 'Beşiktaş'a gel. Bu sezon şampiyon olalım. Seneye birlikte İngiltere'ye gidelim' dedi" iddiasında bulundu ve tekrar eleştiri oklarını Çebi'ye yönlendirdi:

FIRTINA'DA VAN DER VAART BOMBASI - TIKLAYIN

HEPSİNİ GERİ ÖDEYECEĞİM
"Çebi'nin açıklamalarını esefle kınıyorum. Benim söylediklerim yalansa ben namussuzum. Çebi yalan söylüyorsa o namussuzun dik alası. 'İncinmiş olabilir' diyor hemşehrimiz... Babasının çok katkısı olduğunu söylüyor Trabzonspor'a. Benim dönemimde ne kadar yardım yaptılarsa geri göndereceğim."

TRABZONSPOR'UN KUPA MÜCADELESİ A HABER'DE - TIKLAYIN


'HESAP SORACAĞIM'
Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, "Tolgay transferinde Trabzonspor'u ezmedik" açıklaması ile dikkat çeken Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'a da açtı ağzını yumdu gözünü: "Fikret Orman'ın açıklamalarını hayretle izledim. Senin haddine mi Trabzonspor camiasını ezmek? Fikret Orman'ı aradım, Almanya'da Tolgay transferleri için görüşmeler yaptığımız sırada... 'Burada gece... Seni 6 saat sonra arayacağım' dedi. Hala aramasını bekliyorum. Hesap soracağız"
BİZE ULAŞIN